У Рубіжному ЗСУ "накрили" пункт чеченців, а на Сєвєродонецьк очікують важливі 2-3 дні, - Гайдай

Збройні сили України знищили у Рубіжному командний пункт чеченців, кількість загиблих уточнюється. Окупанти знищили два з трьох мостів, які ведуть до Сєвєродонецьку. Ситуація в місті наступні два-три дні буде показовою. Про це розповів керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У своїй військовому зведенні на ранок неділі, 12 червня, він розповів про те, що українським військам у Рубіжному вдалося накрити командний пункт чеченців. Кількість загиблих встановлюється.

Також Гайдай сказав, що російська окупаційна армія знищила 2 з 3 мостів, які ведуть до Сєвєродонецька. За словами військового чиновника, наступні два-три дні будуть показовими. Крім того, за словами Гайдая, в захопленому Сватовому окупанти влаштували грабіж заводу. Обладнання вивозять на територію Росії. Вкрадено все зерно аграрного району.

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...

Особисто затриманий Малюком у минулому році полковник СБУ отримав довічне ув'язнення за роботу на ФСБ

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:57

Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...