
Збройні сили України знищили у Рубіжному командний пункт чеченців, кількість загиблих уточнюється. Окупанти знищили два з трьох мостів, які ведуть до Сєвєродонецьку. Ситуація в місті наступні два-три дні буде показовою. Про це розповів керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
У своїй військовому зведенні на ранок неділі, 12 червня, він розповів про те, що українським військам у Рубіжному вдалося накрити командний пункт чеченців. Кількість загиблих встановлюється.
Також Гайдай сказав, що російська окупаційна армія знищила 2 з 3 мостів, які ведуть до Сєвєродонецька. За словами військового чиновника, наступні два-три дні будуть показовими. Крім того, за словами Гайдая, в захопленому Сватовому окупанти влаштували грабіж заводу. Обладнання вивозять на територію Росії. Вкрадено все зерно аграрного району.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...