
Збройні сили України знищили у Рубіжному командний пункт чеченців, кількість загиблих уточнюється. Окупанти знищили два з трьох мостів, які ведуть до Сєвєродонецьку. Ситуація в місті наступні два-три дні буде показовою. Про це розповів керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
У своїй військовому зведенні на ранок неділі, 12 червня, він розповів про те, що українським військам у Рубіжному вдалося накрити командний пункт чеченців. Кількість загиблих встановлюється.
Також Гайдай сказав, що російська окупаційна армія знищила 2 з 3 мостів, які ведуть до Сєвєродонецька. За словами військового чиновника, наступні два-три дні будуть показовими. Крім того, за словами Гайдая, в захопленому Сватовому окупанти влаштували грабіж заводу. Обладнання вивозять на територію Росії. Вкрадено все зерно аграрного району.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...