У Сенаті США спрогнозували долю 61-мільярдного пакету допомоги Києву, котрий заблокували через сварку з Білим домом

Сенатор Джим Ріш

Члени Республіканської партії у Сенаті підтримають пакет допомоги України, але після того, як демократи погодяться на заходи щодо захисту південного кордону США з Мексикою. Про це заявив сенатор від Республіканської партії Джим Ріш, передає Голос Америки.

Сенатор пояснив відмову республіканців підтримати пакет фіндопомоги України прагненням довести необхідність припинення нелегальної міграції через південний кордон США.

"Це було голосування чітко за партійною лінією щодо пакета національної безпеки, який ми повинні ухвалити. Ми це ухвалимо. Нам потрібно було переконати наших колег з іншої партії, що ми налаштовані дуже серйозно. Ми, республіканці, дуже серйозно ставимося до закриття нашого південного кордону. У нас близько 10 тисяч нелегалів на день перетинають кордон Сполучених Штатів, і нам потрібно захищати наш кордон, в першу чергу", – зазначив Ріш.

За його словами, хоча дискусії про захист кордонів можуть тривати місяцями і роками, але це не відтермінує ухвалення рішень про фіндопомогу Україні.

"Тижні та місяці, про які ви говорите, – позаду, а не перед нами. Ми говоримо про це (захист кордону США. - ред.) не лише тижнями та місяцями, а й роками, і настав час поставитися до цього серйозно", – сказав він.

Зазначається, що член Комітету Сенату США з міжнародних відносин, сенатор-республіканець Джим Ріш послідовно підтримував Україну. Однак він, як і решта республіканців у Сенаті, не підтримав початок розгляду законопроєкту про фінансову підтримку України.

Україна має перемогти: Європарламент закликав передати Україні далекобійні ракети і конфіскувати активи РФ

четвер, 29 лютий 2024, 16:45

Європейський парламент ухвалив резолюцію на підтримку України до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ. Євродепутати закликають передати Україні зброю для перемоги, передають Патріоти України. Резолюцію підтримав 451 європейський депутат, 46 бу...

Загибель помічника Залужного: У ДБР розповіли про хід розслідування

четвер, 29 лютий 2024, 15:56

Державне бюро розслідувань ще розслідує загибель у листопаді 2023 року від вибуху гранати помічника Залужного Геннадія Частякова: було опитано близько 20 свідків, проведено три слідчі експерименти, триває кілька експертиз, передають Патріоти України. Д...