У серіалі "Дикі" знайшли пропаганду "русского мира": "Квартал 95" потрапив у новий скандал

Студія "Квартал 95" потрапила у мовний скандал. У її новому серіалі "Дикі" українці знайшли пропаганду "русского міра". Відповідна інформація з'явилася на сторінці групи "Відсіч" у Facebook, передають Патріоти України.

У спільноті повідомили, що телеканал 1+1 запустив російськомовний серіал від "95-го кварталу", в якому "російське все". Зокрема, йдеться про мову героїв, офіційну документацію, написи на дверях чиновників, книги та титри.

"Серіал просто пахне "русским міром". Стаття 23-я закону про мову, яка набула чинності ще 16 липня 2021 року, зобов'язує телеканали демонструвати фільми виключно державною мовою", – сказано в повідомленні.

Також у спільноті додали, що показ цього та інших російськомовних фільмів та серіалів на "Плюсах", а також "інших олігархічних каналах" – грубе порушення закону про мову. Крім того, автори посту заявили, що 1 лютого о 13:00 йдуть на акцію "За ТБ українською!".

У коментарях користувачі підтримали цю позицію. "Є закон! Якщо влада його демонстративно не виконує, потрібна наша реакція", "Піпл дивиться тому, що хаває. А українці не дивляться, вони контролюють", "Не дивіться!", – пишуть у мережі.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...