У Севастополь знову завезли "бавовну" (фото)

Щодня окупанти переконуються, що їм не уникнути покарання. Так, у Севастополі та Херсоні 5 жовтня чули вибухи. Так би мовити, "Бавовнятко" вирішило трохи погратися з ворогами, передають Патріоти України.

ЗСУ продовжують успішний контрнаступ, щоденно звільняючи все більше населених пунктів. Невдовзі окупантів не буде не лише на Херсонщині, а й в тимчасово окупованому Криму. Принаймні про це свідчить "бавовна", яку туди регулярно підвозять.

"Бавовну" підвезли до Севастополя

У Севастополі зранку було не надто спокійно. Бодай тому, що в місті пролунали вибухи. На фото, яке виклали у мережі об 10:34, можна побачити, як у небо здіймається дим. У той самий час про вибухи у Херсоні повідомили кореспонденти "Суспільного".

"Чи на законних підставах ви тут опинились?": Найбільший банк Швейцарії почав тотальну перевірку клієнтів-росіян

понеділок, 20 березень 2023, 21:28

Найбільший у Швейцарії банк UBS почав масові перевірки своїх клієнтів російського походження, вимагаючи від них документи, що підтверджують законність їх перебування в країні. Про це повідомляє РИА Новости, в розпорядженні якого опинився один з листів,...

У США розповіли, що входить до нового пакету допомоги Україні на $350 мільйонів

понеділок, 20 березень 2023, 21:15

Міністерство оборони США оприлюднило інформацію про новий пакет безпекової допомоги Україні на суму $350 млн, який було виділено за президентськими повноваженнями у понеділок, 20 березня 2022 року, передають Патріоти України. У повідомленні на сайті Пе...