
В окупованому Севастополі місцеві шпиталі переповнені пораненими російськими військовими з острову Зміїний та інших регіонів України. В хірургії та травматології в палатах встановлюють по 40 ліжок через нестачу вільного місця. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки, передають Патріоти України.
Зазначається, що із 40 окупантів, які були відправлені на Зміїний, живими повернулося восьмеро. На півострові активно пропагують кампанію щодо донорства крові. При цьому керівників підприємств змушують відправляти працівників до пунктів здачі крові без попереднього проходження необхідного обстеження.
Також зростають темпи мобілізації. З "держпідприємств" забирають чоловіків для проходження служби в Херсонській та Запорізькій областях. Їм пропонують підписати контракт на термін від 3 до 12 місяців. Але точних гарантій того, що вони не будуть перенаправлені у більш гарячі точки, – не дають.
"Як показує практика, подібні обіцянки окупантами не виконуються. Багато полонених рашистів скаржаться саме на те, що попри обіцянки "виконувати виключно поліційні функції у захоплених населених пунктах", вони одразу опиняються на передовій", – пишуть в ГУР.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...