
У п'ятницю, 22 вересня, в окупованому Севастополі пролунали потужні вибухи. Окупанти заявляють про удар по штабу Чорноморського флоту. Про це повідомив "Суспільному Крим" місцевий житель, передають Патріоти України.
Вибухи підтвердив так званий губернатор Севастополя. Наразі інформація про постраждалих уточнюється. "Уламки падають біля театру ім. Луначарського на проспекті Нахімова у Севастополі", - йдеться у повідомленні. Також зазначається, що містом мчать десятки машин швидкої допомоги.


В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...