У "Шаріте" вже погодились: Лікування коронавірусу у Кернеса дуже ускладнене, його можуть відвезти в Європу

Медики, залучені до консультацій, наполягають на вильоті з України.

Хворого на коронавірус мера Харкова Геннадія Кернеса готові прийняти європейські клініки. Про це повідомляє KHARKIV Today з посиланням на джерело, передають Патріоти України.

За даними видання, питання, чи відправляти на лікування за кордон Кернеса, в теоретичній частині вирішено: медики, залучені до консультацій, наполягають на вильоті з України.

“Розуміння того, що потрібно відлітати на лікування, є. На тлі основного захворювання лікування коронавірусу дуже ускладнене. Тоді ж куля прошила одне з легенів. Такого рівня лікарів в Україні… Це військові хірурги в поєднанні з інфекціоністами”, – розповіло джерело.

За даними видання, дві клініки в Європі (одна з них берлінська “Шаріте”) дали попередню згоду на те, щоб прийняти харківського градоначальника на лікування. Однак, як зазначає джерело, є питання щодо транспортування. Йдеться про технічні моменти і можливості організації перельоту, в тому числі — в спеціальному боксі.

“За моєю інформацією, мер підключений до ШВЛ, але не інтубований. Стан важкий. Центр прийняття рішення – по суті Чєрєпов. Найближче оточення мера розгублене”, – заявив співрозмовник видання.

За його словами, після поранення Кернеса все сталося дуже швидко, а сьогодні чіткої логістики немає. “Борт з обладнанням прилетів, але воно не гарантує переліт. Шукають альтернативу без розуміння, чи є вона”, – говорить джерело.

"Не пригадую, щоб гуманітарна допомога надавалася у вигляді… колючого дроту, але реальність вимагає саме такої дружньої допомоги", - Кулеба

середа, 28 липень 2021, 16:27

Сьогодні уряд схвалив проект указу Президента України про надання гуманітарної допомоги Литві. Не пригадую, щоб гуманітарна допомога надавалася у вигляді… колючого дроту. Але реальність вимагає саме такої дружньої допомоги. Про це у Facebook повідомив ...

З архіву ПУ. "Де ти, гнидо, була, коли у мого сина ламали пальці, виймаючи автомат?.. Я проклинаю тебе і все кодло, яке кругом тебе", - батько вбитого окупантами солдата Зеленському

середа, 28 липень 2021, 16:00

28 липня 2020 року під час мітингу під ОП, на якому виступали проти умов перемир'я на Донбасі, батько загиблого українського воїна Ярослава Журавля жорстко розкритикував президента Зеленського, повідомляють Патріоти України. Зокрема вбитий горем чолові...