У "Шаріте" вже погодились: Лікування коронавірусу у Кернеса дуже ускладнене, його можуть відвезти в Європу

Медики, залучені до консультацій, наполягають на вильоті з України.

Хворого на коронавірус мера Харкова Геннадія Кернеса готові прийняти європейські клініки. Про це повідомляє KHARKIV Today з посиланням на джерело, передають Патріоти України.

За даними видання, питання, чи відправляти на лікування за кордон Кернеса, в теоретичній частині вирішено: медики, залучені до консультацій, наполягають на вильоті з України.

“Розуміння того, що потрібно відлітати на лікування, є. На тлі основного захворювання лікування коронавірусу дуже ускладнене. Тоді ж куля прошила одне з легенів. Такого рівня лікарів в Україні… Це військові хірурги в поєднанні з інфекціоністами”, – розповіло джерело.

За даними видання, дві клініки в Європі (одна з них берлінська “Шаріте”) дали попередню згоду на те, щоб прийняти харківського градоначальника на лікування. Однак, як зазначає джерело, є питання щодо транспортування. Йдеться про технічні моменти і можливості організації перельоту, в тому числі — в спеціальному боксі.

“За моєю інформацією, мер підключений до ШВЛ, але не інтубований. Стан важкий. Центр прийняття рішення – по суті Чєрєпов. Найближче оточення мера розгублене”, – заявив співрозмовник видання.

За його словами, після поранення Кернеса все сталося дуже швидко, а сьогодні чіткої логістики немає. “Борт з обладнанням прилетів, але воно не гарантує переліт. Шукають альтернативу без розуміння, чи є вона”, – говорить джерело.

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...