У Шебекіному страшно "зраділи": Депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами. Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публікують у соцмережах, передають Патріоти України.

“Оборонно-промисловий комплекс розкрутився, йому потрібен час, щоб зробити й накопичити матзасоби для війни. Ударні угруповання у нас однаково з'являться, сьогодні треба точково ворога душити і довбати. По околицях Шебекіно, гадаю, там авіація розбереться, зокрема керованими бомбами”, – несподівано запропонував войовничий депутат, очевидно, наляканий недавніми інцидентами на території Бєлгородської області, яку в українському сегменті соцмереж жартома називають “незалежною БНР”.

В коментарях до цього відео користувачі соцмереж висловлюють двояке ставлення до такої пропозиції російського політика. Одні закликають припинити бомбити Шебекіно, а інші навпаки – пропонують вдарити одразу по Бєлгороду.

"Кремлівські нацисти, досить бомбити Шебекіно! БНР буде вільною!", "Шомбити Бебекіно – це вам не домбити Бомбас!", "Та вгатіть уже ядеркою по Бєлгороду, не можна, щоб він дістався украм!" – пишуть коментатори.

Речник Андрія Гурульова змушений був після цього конфузу виправдовувати свого шефа, повідомивши російським Telegram-каналам, що депутата неправильно зрозуміли, він нібито казав про відведення загрози від Шебекіно, а не про те, як його бомбити.

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....

У Польщі вимагають екстрадиції ветерана СС "Галичина", який прийшов на засідання в парламенті Канади

вівторок, 26 вересень 2023, 19:27

Міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек відреагував на скандал через вшанування українського ветерана в парламенті Канади. Він вимагає перевірити, чи є підстави для екстрадиції 98-річного Ярослава Гунька, який служив в дивізії Ваффен-СС "Галичина", пере...