
У шотландському Бейті працівники складу постачання Міністерства оборони Великої Британіх посилять страйк, щоб домогтися підвищення зарплати, повідомляють Патріоти України.
Понад 50 членів профспілки GMB Scotland страйкуватимуть два тижні від 21 серпня після того, як чотири дні цілеспрямованих страйків не призвели до вирішення проблеми.
Зазначається, що комплекс з виробництва, модифікації і зберігання боєприпасів у Бейті відвантажує ракети до України, а також здійснює постачання для збройних сил Британії. Речник британського Міністерства оборони сказав: "Ці страйки не вплинуть на нашу здатність забезпечити обороноздатність України".
Це перший випадок в історії складу боєприпасів, коли працівники вийшли на страйк з моменту його будівництва під час Другої світової війни в 1943 році.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...