У Шотландії відбудуться військові маневри "Козацька Булава": Від ЗСУ візьме участь бригада "мазепинців"

«Мазепинці» та Королівський полк з Шотландії готуються до навчань «Козацька Булава»

«Мазепинці» (54 окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи) та Королівський полк армії Великої Британії з Шотландії готуються до спільних навчань «Козацька Булава 21» (англ. «COSSACK MACE – 2021»), зазначають Патріоти України.

Про це повідомила пресслужба британської військової частини на своїй сторінці у Twitter.

Штаби української бригади та полку Об’єднаного Королівства декілька місяців готувались до цього заходу, а старт міжнародних навчань запланований на наступний тиждень.

Військові навчання мають поліпшити взаємосумісність між військовими формуваннями Великої Британії та України.

Під час навчання «Козацька Булава 21», що відбудуться на одному з загальновійськових полігонів в Україні, заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів.

Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

У рамках цього міжнародного проєкту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня.

З 29 березня по 02 квітня відбулась головна конференція з планування навчання, яка проходила на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України.

Окрім Збройних Сил України участь в навчаннях візьмуть українські прикордонники.

Шямоджі перемоги: Що подарував прем'єр-міністр Японії Зеленському під час візиту до Києва (фото)

четвер, 23 березень 2023, 13:15

У понеділок, 21 березня, Україну із візитом відвідав прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. Він побував у Бучі та зустрівся із Володимиром Зеленським. Японські журналісти з’ясували, що він подарував президенту України. Про подарунок Зеленському від Фуміо...

Україна офіційно "запросила" у Фінляндії винищувачі F-18 Hornet - ЗМІ

четвер, 23 березень 2023, 13:00

Україна може отримати винищувачі F-18 Hornet від Фінляндії. Уряд вже направив офіційний запит щодо отримання цих бойових "птахів" після візиту прем'єр-міністра Санни Марін до Києва. Про це йдеться у матеріалі фінської газети Helsingin Sanomat, яка пос...