У Шотландії відбудуться військові маневри "Козацька Булава": Від ЗСУ візьме участь бригада "мазепинців"

«Мазепинці» та Королівський полк з Шотландії готуються до навчань «Козацька Булава»

«Мазепинці» (54 окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи) та Королівський полк армії Великої Британії з Шотландії готуються до спільних навчань «Козацька Булава 21» (англ. «COSSACK MACE – 2021»), зазначають Патріоти України.

Про це повідомила пресслужба британської військової частини на своїй сторінці у Twitter.

Штаби української бригади та полку Об’єднаного Королівства декілька місяців готувались до цього заходу, а старт міжнародних навчань запланований на наступний тиждень.

Військові навчання мають поліпшити взаємосумісність між військовими формуваннями Великої Британії та України.

Під час навчання «Козацька Булава 21», що відбудуться на одному з загальновійськових полігонів в Україні, заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів.

Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

У рамках цього міжнародного проєкту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня.

З 29 березня по 02 квітня відбулась головна конференція з планування навчання, яка проходила на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України.

Окрім Збройних Сил України участь в навчаннях візьмуть українські прикордонники.

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. А экономика? Какая экономика", - Фурса

четвер, 7 липень 2022, 7:44

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. Сначала дрессировали оппозицию. Получилось. С кем не получилось - приехал Новичок. Потом дрессировали олигархов. Получилось. Кто не понял - сел сразу. Когда вышел - уехал сразу", - пише у своєму блозі Се...

РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

четвер, 7 липень 2022, 7:22

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патр...