У Шотландії відбудуться військові маневри "Козацька Булава": Від ЗСУ візьме участь бригада "мазепинців"

«Мазепинці» та Королівський полк з Шотландії готуються до навчань «Козацька Булава»

«Мазепинці» (54 окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи) та Королівський полк армії Великої Британії з Шотландії готуються до спільних навчань «Козацька Булава 21» (англ. «COSSACK MACE – 2021»), зазначають Патріоти України.

Про це повідомила пресслужба британської військової частини на своїй сторінці у Twitter.

Штаби української бригади та полку Об’єднаного Королівства декілька місяців готувались до цього заходу, а старт міжнародних навчань запланований на наступний тиждень.

Військові навчання мають поліпшити взаємосумісність між військовими формуваннями Великої Британії та України.

Під час навчання «Козацька Булава 21», що відбудуться на одному з загальновійськових полігонів в Україні, заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (МDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів.

Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

У рамках цього міжнародного проєкту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня.

З 29 березня по 02 квітня відбулась головна конференція з планування навчання, яка проходила на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України.

Окрім Збройних Сил України участь в навчаннях візьмуть українські прикордонники.

Хіти тижня. Україна мовчатиме? Лукашенко визнав Крим російським і анонсував поїздку на півострів, перейшовши всі можливі "червоні лінії" з Києвом

вівторок, 7 грудень 2021, 11:00

Олександр Лукашенко заявив про те, що визнає захоплений РФ Крим російською територією. В інтерв'ю РІА Новості він підкреслив, що окупований півострів вже став російським, зазначають Патріоти України. За словами Лукашенка, Крим де-факто і де-юре став ро...

Промах "залізної канцлерки". Меркель сама зробила Німеччину залежною від Росії: У ЗМІ назвали 3 головні помилки екс-канцлера

вівторок, 7 грудень 2021, 10:58

Однією з трьох головних помилок екс-канцлера Німеччини Ангели Меркель є рішення припинити використання ядерної енергії. Це врешті-решт поставило ФРН у сировинну залежність від Росії, зазначають Патріоти України. Експерти вважають, що німецький уряд пер...