У штабі ООС розповіли про тижневі втрати російсько-окупаційних військ

За інформацією розвідки Об’єднаних сил, із 16 по 22 листопада 2019 року підтверджені втрати збройних формувань Російської Федерації склали 19 осіб. Дев'ятьох окупантів було ліквідовано, а ще десятеро – це санітарні втрати, зазначають Патріоти України. Окрім того, минулого тижня російські окупаційні війська втратили один безпілотний літальний апарат.

У штабі наголошують, що "військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по ворогові в разі загрози життю та здоров'ю українців і спробах захоплення територій або проникнення ворожих розвідувально-диверсійних груп".

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...