У штабі ООС розповіли про тижневі втрати російсько-окупаційних військ

За інформацією розвідки Об’єднаних сил, із 16 по 22 листопада 2019 року підтверджені втрати збройних формувань Російської Федерації склали 19 осіб. Дев'ятьох окупантів було ліквідовано, а ще десятеро – це санітарні втрати, зазначають Патріоти України. Окрім того, минулого тижня російські окупаційні війська втратили один безпілотний літальний апарат.

У штабі наголошують, що "військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по ворогові в разі загрози життю та здоров'ю українців і спробах захоплення територій або проникнення ворожих розвідувально-диверсійних груп".

Американці обіцяють посилити тиск на Москву: У Держдепі США констатують, що Україна почала вигравати війну, а РФ не бажає миру.

четвер, 25 червень 2026, 6:05

​. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...