У штабі ООС розповіли про тижневі втрати російсько-окупаційних військ

За інформацією розвідки Об’єднаних сил, із 16 по 22 листопада 2019 року підтверджені втрати збройних формувань Російської Федерації склали 19 осіб. Дев'ятьох окупантів було ліквідовано, а ще десятеро – це санітарні втрати, зазначають Патріоти України. Окрім того, минулого тижня російські окупаційні війська втратили один безпілотний літальний апарат.

У штабі наголошують, що "військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по ворогові в разі загрози життю та здоров'ю українців і спробах захоплення територій або проникнення ворожих розвідувально-диверсійних груп".

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...