У Швейцарії за запитом США заарештували пропагандиста Кремля

У Швейцарії заарештували близького до Кремля російського бізнесмена Владислава Клюшина, якого ЗМІ називали ймовірним власником телеграм-каналу «Незигарь». Про це повідомляє видання Gotham city, на публікацію звернули увагу «Відкриті медіа», передають Патріоти України.

Видання уточнює, що підприємця затримали в місті Сьон на південному заході країни ще в кінці березня. Це сталося після того, як США звернулася до влади Швейцарії з проханням про екстрадицію. З'ясувалося, що в Штатах Клюшин став фігурантом справи про інсайдерську торгівлю.
Захист підприємця двічі оскаржив його арешт і навіть вимагав компенсацію за переслідування. У скаргах Клюшин вказував, що «має цінні секретні знання про Росію для запитувача екстрадиції», а злочинів, в яких його звинувачують, ніколи не здійснював.

Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:48

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" На...

Кличко дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал" і закликав Захід надати винищувачі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав Захід передати Україні винищувачі для захисту від російської агресії. Він наголосив, що Київ досі залишається ціллю окупантів. Політик дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал", яка прилетіла до...