У Швейцарії за запитом США заарештували пропагандиста Кремля

У Швейцарії заарештували близького до Кремля російського бізнесмена Владислава Клюшина, якого ЗМІ називали ймовірним власником телеграм-каналу «Незигарь». Про це повідомляє видання Gotham city, на публікацію звернули увагу «Відкриті медіа», передають Патріоти України.

Видання уточнює, що підприємця затримали в місті Сьон на південному заході країни ще в кінці березня. Це сталося після того, як США звернулася до влади Швейцарії з проханням про екстрадицію. З'ясувалося, що в Штатах Клюшин став фігурантом справи про інсайдерську торгівлю.
Захист підприємця двічі оскаржив його арешт і навіть вимагав компенсацію за переслідування. У скаргах Клюшин вказував, що «має цінні секретні знання про Росію для запитувача екстрадиції», а злочинів, в яких його звинувачують, ніколи не здійснював.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...