У Сєвєродонецьк увійшов "Іноземний легіон" бійців з усього світу: Гайдай повідомив про підкріплення

На Луганщині тривають тяжкі бої українських воїнів із російськими окупантами. На допомогу захисникам України підійшли добровольці-іноземці з "Іноземного легіону". Вони пліч-о-пліч з українцями ведуть бої за український Сєвєродонецьк. Про це повідомили в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, передають Патріоти України.

"Луганщині допомагає увесь світ: "Іноземний легіон" зайшов у Сєвєродонецьк. Бої за місто тривають", – зазначили у коментарі до репортажу журналістів "Радіо Свобода" у Луганській ОВА.

Журналісти розповіли, що Сєвєродонецьк продовжують активно штурмувати російські війська. Під час бойових дій їм вдалося зайняти значну частину міста. У Сєвєродонецьку і далі точаться міські бої.

"ЗСУ намагаються закріпитися та підготуватися до контрнаступальних операцій. Їм на підмогу приїхали підрозділи іноземців із різних країн світу, які добровільно сформували окремий спецпідрозділ і воюють на боці України", – повідомляють кореспонденти.

Бійці "Іноземного легіону" посилили штурмові групи українських захисників. "Вражає, як багато людей з усього світу зібралися разом і допомагають країні, яка потребує допомоги. Це дуже надихає, коли багато хлопців із різним досвідом навчаються пліч-о-пліч і стають волонтерами", – зазначив Мет, який приїхав у Сєвєродонецьк з Австралії. Він висловив сподівання, що його приклад надихне ще більше людей допомогти Україні.

"Ця війна і для грузинів теж. Мені лише 20 років, але я відчуваю, що це правильно. Ми збираємося витіснити росіян з України. І не важливо, триватиме війна ще день чи три роки. Ми – на правильному боці історії. І ми подбаємо, щоб усі повернулися додому, до своїх родин. І хочемо переконатися, що окупантам те саме зробити не вдасться", – розповів Зура Какалідзе з Грузії.

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...

На літаку Путіна в Білорусь прибув Шойгу

субота, 3 грудень 2022, 18:00

Російський міністр оборони Сергій Шойгу прибув сьогодні в Мінськ на зустріч з главою Міноборони Білорусі Віктором Хреніним. Сторони підписали зміни в Угоді про спільне забезпечення регіональної безпеки 3 військовій сфері від грудня 1997 року. Про це йд...