
Частину Сєвєродонецька на Луганщині вже контролюють російські війська. Окупанти не можуть просуватися містом, бо там залишаються українські військові. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
“Оточення місту не загрожує, є можливість виходу на Лисичанськ, єдине – вони просуваються у центр міста. Вуличні бої тривають”, – сказав Гайдай. За його словами, зараз у місті залишається приблизно 15 тисяч цивільних.
“Рашисти збираються “зачищати” громаду, кидають батальйон солдатів-вбивць на навколишні села – Сиротине та Борівське, підтягують туди важку техніку. Простішими словами – збираються мародерити та замітати сліди, руйнуючи та вбиваючи мирне населення”, – розповів Гайдай.
Він також повідомив, що вся територія вільної Луганської області під постійними обстрілами, ворог немає успіху у Тошківці, Золотому та на Лисичанському напрямку. “Трасу “Лисичанськ-Бахмут” орки не контролюють, але щільно обстрілюють, пересування нею – небезпечне”, – додав голова ОВА.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...