
Частину Сєвєродонецька на Луганщині вже контролюють російські війська. Окупанти не можуть просуватися містом, бо там залишаються українські військові. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
“Оточення місту не загрожує, є можливість виходу на Лисичанськ, єдине – вони просуваються у центр міста. Вуличні бої тривають”, – сказав Гайдай. За його словами, зараз у місті залишається приблизно 15 тисяч цивільних.
“Рашисти збираються “зачищати” громаду, кидають батальйон солдатів-вбивць на навколишні села – Сиротине та Борівське, підтягують туди важку техніку. Простішими словами – збираються мародерити та замітати сліди, руйнуючи та вбиваючи мирне населення”, – розповів Гайдай.
Він також повідомив, що вся територія вільної Луганської області під постійними обстрілами, ворог немає успіху у Тошківці, Золотому та на Лисичанському напрямку. “Трасу “Лисичанськ-Бахмут” орки не контролюють, але щільно обстрілюють, пересування нею – небезпечне”, – додав голова ОВА.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...