У Сєвєродонецьку українські військові відтіснили окупантів із кількох вулиць, - голова Луганської ОВА

Голова Луганської ОВ Сергій Гайдай розповів про поточну ситуацію в Сєвєродонецьку, де тривають вуличні бої. В ефірі телемарафону він розповів, що за минулу ніч окупанти в місті не мали жодних успіхів, передають Патріоти України.

"За ніч, яка пройшла, ніяких у них успіхів не було по Сєвєродонецьку. Хоча вони відзвітували, що зайняли і повністю контролюють усе місто. Ну, на жаль, більшу частину дійсно контролюють, але не все місто. Бої далі тривають", – повідомив він. Водночас українська армія відтіснила агресорів з кількох вулиць, під час контратак вдалося взяти полонених.

Російські окупаційні війська намагаються встановити контроль над Сєвєродонецьком та оточити підрозділи Сил оборони України.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...