
Голова Луганської ОВ Сергій Гайдай розповів про поточну ситуацію в Сєвєродонецьку, де тривають вуличні бої. В ефірі телемарафону він розповів, що за минулу ніч окупанти в місті не мали жодних успіхів, передають Патріоти України.
"За ніч, яка пройшла, ніяких у них успіхів не було по Сєвєродонецьку. Хоча вони відзвітували, що зайняли і повністю контролюють усе місто. Ну, на жаль, більшу частину дійсно контролюють, але не все місто. Бої далі тривають", – повідомив він. Водночас українська армія відтіснила агресорів з кількох вулиць, під час контратак вдалося взяти полонених.
Російські окупаційні війська намагаються встановити контроль над Сєвєродонецьком та оточити підрозділи Сил оборони України.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...