
Голова Луганської ОВ Сергій Гайдай розповів про поточну ситуацію в Сєвєродонецьку, де тривають вуличні бої. В ефірі телемарафону він розповів, що за минулу ніч окупанти в місті не мали жодних успіхів, передають Патріоти України.
"За ніч, яка пройшла, ніяких у них успіхів не було по Сєвєродонецьку. Хоча вони відзвітували, що зайняли і повністю контролюють усе місто. Ну, на жаль, більшу частину дійсно контролюють, але не все місто. Бої далі тривають", – повідомив він. Водночас українська армія відтіснила агресорів з кількох вулиць, під час контратак вдалося взяти полонених.
Російські окупаційні війська намагаються встановити контроль над Сєвєродонецьком та оточити підрозділи Сил оборони України.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: