У скреп істерика: Зеленський запропонував залучити США до переговорів про Крим

У Кремлі відреагували на заяву Володимира Зеленського залучити США до обговорення питання Криму. Росія вважає неможливими жодні розмови про півострів, повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають Патріоти України.

Безумовно, він дасть розгорнуті і послідовні відповіді на всі відповідні питання, які можуть ставитися. Як президент завжди робить – відкрито, конструктивно й абсолютно вичерпно, – змоделював відповідь Путіна Зеленському Пєсков.

Раніше президент України заявив, що США можуть допомогти Києву в поверненні Криму, тому хоче залучити їх до переговорів. Зеленський наголосив, що підніматиме питання про повернення Криму під час зустрічі у нормандському форматі 9 грудня. Він додав, що може отримати відмову розмовляти на цю тему.

Раніше у Кремлі повідомляли, що бажання Зеленського використовувати нормандський формат для обговорення Криму нереальне.

Зверніть увагу! Зустріч у нормандському форматі відбудеться 9 грудня у Парижі. Усі країни-учасниці вже узгодили цю дату. У її межах вперше можуть зустрітися Зеленський і Путін. До цього вони лише декілька разів говорили телефоном.

Як відбулася анексія Криму

  • Розпочалася у лютому 2014 року. Здійснювалася через організовані антиукраїнські виступи у містах Криму, блокаду та захоплення стратегічних об'єктів півострова і військових частин ЗСУ підрозділами російської армії.
  • У березні 2014 року у Криму відбувся невизнаний світом так званий «референдум» про статус півострова. Володимир Путін після його проведення одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Так Росія анексувала українську територію.
  • Україна, ЄС та США не визнали результати голосування цього «референдуму» та запровадили санкції проти Росії.

Хіти тижня. "Болтун - находка для шпиона": Найманці "ДНР" спалили на відео "подарунки від Путіна"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 3:00

Експерти ще помітили, що терористи помилилися, розмістивши апаратуру на шасі ЗіЛ-131, а передавальні антени – на старій дизельній електростанції ЕСД-50-ВС/230-МУ. Йдеться про Р-330Ж "Житель", Р-378Б "Борисоглібськ-2", "Торн", Р-381Т2 "Таран", РБ-341 В ...

З архіву ПУ. 310 років Батуринській трагедії. Завдяки одному єдиному зраднику московити знищили столицю Гетьманщини, жорстоко вбивши усіх: тисячі козаків, жінок, дітей, навіть немовлят…

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:34

Як набагато пізніше зазначив Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Історія повторюється. І 300 років тому. І 100. І наразі… Сподіватимемось, чогось нарешті навчились, і не дамо шансів «п’ятій колонні»…. Відповід...