У скреп намічаються великі проблеми: США треба розмістити більше військ уздовж Чорного моря для стримування РФ, - ексглава Пентагону

Колишній міністр оборони США Марк Еспер висловив переконання, що Вашингтону потрібно розгорнути додаткові війська вздовж Чорного моря, щоб стримати потенційну агресію з боку Росії, передають Патріоти України.

Йдеться про узбережжя біля Польщі, Болгарії і Румунії. Про це нині науковий співробітник Інституту міжнародного лідерства Джона Маккейна при Університеті штату Аризона поділився в інтерв'ю Reuters.

"Я думаю, нам потрібно продовжувати протистояти Росії і намагатися стримувати її погану поведінку", – заявив Еспер.

Він пояснив, що Вашингтону варто постаратися заспокоїти європейських союзників і зміцнити альянс НАТО, розмістивши більше сил у Польщі.

"У Прибалтиці, якщо це має сенс, і в таких місцях, як Румунія і Болгарія, якщо не на постійній, то на ротаційній основі", – додав ексглава Пентагону.

Нагадаємо: президент США Джо Байден напередодні зателефонував главі РФ Володимиру Путіну й закликав його знизити напруженість, викликану нарощуванням російської військової міці на кордоні з Україною, і запропонував провести саміт лідерів для вирішення безлічі суперечливих питань.

Також 13 квітня США оголосили про нарощування свої сили в Німеччині на тлі останньої напруженості у відносинах із Росією через Україну. Зокрема, Вашингтон відмовився від плану Трампа вивести звідти до 12 тисяч із 36 000 американських військовослужбовців.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...