"У "Слузі народу" справжній бунт, надалі розкол лише посилюватиметься", - Портников

"Те, що частина депутатів від правлячої партії "Слуга народу" не погодилася із провокаційним законопроектом свого колеги по фракції Максима Бужанського й почала збирати підписи під документом, який закликає відмовитися голосувати за цей антидержавний закон - подія безпрецедентна", - пише у своєму блозі Віталій Портников, передають Патріоти України, і продовжує:

"Звичайно, "бунти" в середовищі "слуг народу" траплялися й раніше, але ми бачили їхні результати на табло для голосувань, але не перед ними. І не зіштовхувалися з окресленою політичною платформою – та ще й платформою патріотичного характеру.

Не кажучи вже про те, що всі ми чудово розуміємо: законопроєкт Бужанського явно підтримують і в Офісі президента Володимира Зеленського, і в кабінеті голові парламенту Дмитра Разумкова. Без сприяння оточення глави держави й очільника Верховної Ради законопроєкт, автори якого вкотре намагаються зіграти на "мовних суперечностях" у нашій країні, яких не існує, ніколи не потрапив би до сесійної зали. Тож виступ частини "слуг" – це у прямому сенсі слова бунт проти влади.

Цей бунт не міг не відбутися рано чи пізно. Уже не раз доводилося зазначати, що й оточення Зеленського, і сама фракція "слуг" – це зріз усього українського суспільства. Зріз, позбавлений загальних цінностей і цілей, об'єднаний вірою в те, що можна добитися дива за допомогою телевізійного коміка на рівні виборців і – коли мова йде про депутатів і чиновників – використати популярність Зеленського як можливість для власного збагачення і "соціального ліфта".

У цьому сенсі для себе самого, для депутатів-"слуг", для чиновників із Офісу Зеленський дійсно творить диво. Просте українське диво перерозподілу фінансових потоків і доступу до тіл олігархів, справжніх правителів країни, що деградує.

А проте це не скасовує того факту, що серед депутатів-"слуг" є дуже різні люди. Є патріоти своєї країни, яким по дорозі з "Європейською солідарністю" або "Голосом". Є патріоти іншої країни, яким по дорозі з ОПЗЖ. Ну і є ті, кому все одно, кому по дорозі винятково із Зеленським.

Так ось перші дві групи не можуть не замислюватися про своє майбутнє. Про те, що буде, коли Зеленський остаточно втратить популярність, перестане бути "соціальним ліфтом", не забезпечить їм умов для подальшого кар'єрного зростання. У цій ситуації залишаться лише дві можливості збереження в політиці – патріотична й антиукраїнська.

Тому вже зараз одні намагаються протягти антидержавні закони й посилити напруженість у суспільстві, а інші намагаються чинити опір і запобігати провокаціям своїх колег. І цей розкол у середовищі "Слуг народу" тільки посилюватиметься й поглиблюватися відповідно до неминучого падіння популярності та краху популістської влади".

На це можна дивитись вічно: Опубліковано відео, як надсучасний український ударний дрон ACE ONE знищує вершини російського ВПК - в небі "Оріон" і на землі Т-90

п’ятниця, 18 червень 2021, 6:10

Як повідомляли Патріоти України, на виставці озброєнь з’явився концепт надсучасного швидкісного і дуже потужного ударного стелс-безпілотника ACE ONE, котрий має піднятись в небо протягом 3,0 місяців. Розробники дуже амбітного проекту опублікували кадри...

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...