У соцмережах Дагестану запустили флешмоб - спалювання портрета Путіна - та поставили ультиматум силовикам (відео)

У неділю, 25 вересня, мешканці Дагестану провели кілька акцій протесту проти путінської мобілізації, передають Патріоти України.

Натовп протестувальників силовики намагалися розігнати пострілами з автоматів.

Анонімні організатори акцій поставили в соцмережах ультиматум владі: відпустити всіх затриманих або вони заблокують усі федеральні траси Дагестану. Також вони обіцяють перекрити залізничне сполучення.

"Якщо протягом години ви, с*чі потрухи, не відпустите всіх затриманих, то ми виведемо всі села на федеральні траси Дагестану, почекаємо покришки, дрова і сіно. Зупинимо таким же способом поїзди!"

Влада і м*сора, у вас рівно година, щоб нам почали писати і відправляти відео, що їх відпускають, а інакше через годину всі траси запалають!", — йдеться в повідомленні.

Учасників протесту закликають виходити на траси без телефонів та навіть без машин. "Кілька покришок дрова та бензин! Готуємось і чекаємо від мене сигналу! Хто з боку побачить смолоскипи, знімайте та скидайте відео на бот зворотного зв'язку! Брати, і в Махачкалі мають запалати траси", — зазначають організатори.

Також у соцмережах Дагестану запустили флешмоб – спалювання портрета Путіна.


"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...