​У США ФБР розпочало обшуки в компаніях, пов'язаних з Коломойським

У Клівленді, штат Огайо, Федеральне бюро розслідувань США провело обшуки компаній, пов'язаних з українським олігархом Ігорем Коломойським, повідомляють Патріоти України з посиланням на cleveland.com. Це може бути пов'язнано зі свідченнями представників "Приватбанку" про відмивання сотень мільйонів доларів через цю структуру колишнім керівництвом. За такий злочин в США передбачений чималенький тюремний термін покарання.

Відзначається, що слідчі дії були проведені в One Cleveland Center - в офісі ріелторської компанії Optima в центрі Клівленда. Їй належать кілька будівель в місті, розповів агент ФБР Віки Андерсон.

Optima представляє собою конгломерат компаній, що мають інтереси в сфері нерухомості в Клівленді, в тому числі One Cleveland Center і 55 Building on Public Square.

За словами агента, вже є ордер на обшук в Майамі.

У статті наголошується, що влада Клівленда проводять широкомасштабне розслідування діяльності олігарха. Воно триває вже кілька років.

Optima Management Group близько десяти років тому придбала кілька будівель в Клівленді під керівництвом керуючого Хаїма Шоче. В останні роки її присутність на північному сході Огайо стало меншим.

Коломойський - акціонер Optima. Він і його партнери - найбільші гравці на місцевому ринку офісної нерухомості. За даними видання Miami Herald, на скупку тутешніх активів Optima витратила близько 250 млн доларів.

Партнери Коломойського з інвестицій в США - це Мордехай Корф (Мотти) і Урі Лейбер, вихідці з єврейської громади штату Флорида.

З архіву ПУ. Торпеда "Шквал": Технологічно відсталій недонаддержаві вдалося створити грізну зброю, аналогів котрої нема навіть у США

середа, 30 вересень 2020, 10:00

Вироб має чимало недоліків, зокрема у галузі невидимості. Однак несе значну небезпеку у випадку глобальної війни. Російська підводна торпеда "Шквал" має унікальні швидкісні показники, однак дуже гучна й потенційно видає локацію судна, що запустило її. ...

Трамп і Байден влаштували перепалку з образами на дебатах у США

середа, 30 вересень 2020, 8:23

Кандидат від демократів на президентських виборах США Джо Байден і чинний американський глава Дональд Трамп влаштували перепалку на перших очних дебатах. Свої виступи політики почали зі взаємних звинувачень і образ. Трамп "напав" на Байдена і перебивав...