​У США ФБР розпочало обшуки в компаніях, пов'язаних з Коломойським

У Клівленді, штат Огайо, Федеральне бюро розслідувань США провело обшуки компаній, пов'язаних з українським олігархом Ігорем Коломойським, повідомляють Патріоти України з посиланням на cleveland.com. Це може бути пов'язнано зі свідченнями представників "Приватбанку" про відмивання сотень мільйонів доларів через цю структуру колишнім керівництвом. За такий злочин в США передбачений чималенький тюремний термін покарання.

Відзначається, що слідчі дії були проведені в One Cleveland Center - в офісі ріелторської компанії Optima в центрі Клівленда. Їй належать кілька будівель в місті, розповів агент ФБР Віки Андерсон.

Optima представляє собою конгломерат компаній, що мають інтереси в сфері нерухомості в Клівленді, в тому числі One Cleveland Center і 55 Building on Public Square.

За словами агента, вже є ордер на обшук в Майамі.

У статті наголошується, що влада Клівленда проводять широкомасштабне розслідування діяльності олігарха. Воно триває вже кілька років.

Optima Management Group близько десяти років тому придбала кілька будівель в Клівленді під керівництвом керуючого Хаїма Шоче. В останні роки її присутність на північному сході Огайо стало меншим.

Коломойський - акціонер Optima. Він і його партнери - найбільші гравці на місцевому ринку офісної нерухомості. За даними видання Miami Herald, на скупку тутешніх активів Optima витратила близько 250 млн доларів.

Партнери Коломойського з інвестицій в США - це Мордехай Корф (Мотти) і Урі Лейбер, вихідці з єврейської громади штату Флорида.

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою