У США одним з варіантів закінчення війни в Україні вважають розпад РФ, - дипломат

Ексрадник державного секретаря США, дипломат Метью Брайза заявив, що в Штатах одним із варіантів закінчення війни в Україні розглядають розпад Російської Федерації, передають Патріоти України.

На думку дипломата, цілі Путіна щодо цього жахливого вторгнення й агресивної війни змінилися. Тепер це, ймовірно, фізичне і політичне виживання.

"Все це завдяки дивовижній мужності та ефективності українських військових і національній рішучості всього населення України. Путін отримував жахливі поради від своїх спецслужб на початку війни. Він думав, що зможе здобути швидку перемогу, захопивши Київ і обезголовивши уряд, натомість зазнав повної невдачі. І тепер він застряг у цій війні на виснаження, яку виграти не в змозі, а якщо він не може її виграти, то кінець його близько", - пояснив Брайза.

Він звернув увагу на те, що риторика США дуже змінилась від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Так, аналітики у Вашингтоні почали говорити та писати про можливий розпад всієї РФ.

"Раніше вони говорили щось на кшталт: "Ой, ми спровокуємо Путіна на ескалацію цієї війни, і він може застосувати ядерну зброю, а потім, навіть, напасти на територію НАТО", а тепер - "Росія розвалиться в результаті цієї невдалої війни". Тому я думаю, що мета Путіна у цій війні - вижити. Для цього він сподівається, що якщо кинути в бій достатню кількість російських солдатів, і навіть якщо загинуть десятки й сотні тисяч, це не матиме значення, тому що в кінцевому підсумку загине багато українців, постраждає економіка, цивільне населення не зможе більше терпіти й Україна нарешті капітулює", - додав він. Брайза наголосив, що, попри надії Путіна здобути перемогу таким чином, цього не станеться.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...