У США оприлюднили проект рекордного оборонного держбюджету: Окремий пункт стосується безпосередньо України

Сенат Конгресу США погодив рекордний оборонний бюджет на 847,3 млрд. доларів, включаючи 800 млн. доларів на військову допомогу Україні. Про це свідчить оприлюднений проект оборонного бюджету США.

"Нарощування допомоги Україні та НАТО. Проект розширює та модифікує ініціативу допомоги Україні у сфері безпеки та затверджує виділення додаткових 800 млн доларів допомоги у 2023 фінансовому році", - йдеться у проекті.

Зазначимо, що цей проект може стати найбільшим в історії США, якщо його схвалять конгресмени та сенатори, а потім підпише президент Джо Байден.

Крім допомоги Україні, у проекті передбачено виділення 6 млрд доларів на стримування Росії в Європі, а також продовжує заборону на військову співпрацю з РФ на п'ять років та можливе виключення Москви з міжнародних організацій, у тому числі з G20.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...