У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво.

На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва між провідними країнами може поставити людство на поріг неконтрольованого військового зіткнення, повідомляють Патріоти України.

Таку точку зору озвучив член американської Асоціації з контролю над озброєнням Кінгстон Рейф, завідувач політикою роззброєння і зменшення загрози, інформує The Sun .

За словами аналітика, зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво, якщо міжнародним співтовариством не буде зроблено жодного кроку, спрямованого на стримування цього процесу.

Рейф поставив під сумнів думку провідних держав відносного того, що війну з використання ядерної зброї можна контролювати або обмежити. Суперництво між великими гравцями на міжнародній арені зростає, як у відповідь дій сторони прагнуть задіяти всі більш різноманітний арсенал, і це загрожує серйозними наслідками, зазначив співрозмовник. Експерт назвав гонку ядерного озброєння загрозою для національної безпеки Америки і її союзників.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...