
Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість енергоблока. В Telegram-каналі "Ретранслятор" оприлюднили відео, на якому продемонстровано експеримент з залізобетоном, що використовується в атомних реакторах, передають Патріоти України.
Енергоблок захищає контейнмент – зовнішня оболонка зі стінами із залізобетону завтовшки до півтора метра. Повнорозмірного тесту не проводили, однак фрагмент стіни, типової для контейнменту, випробували.
У плиту із залізобетону запустили винищувач F-4 Phantom, який розігнався до швидкості 800 км/год. В результаті літак розлетівся в друзки, а залізобетонна плита лише трохи подряпалася. Після тесту максимальна глибина сліду на залізобетоні становила 60 міліметрів.
Таким чином дослідники переконалися, що зовнішню оболонка енергоблоку літаку пробити не вдасться.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....