У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість енергоблока. В Telegram-каналі "Ретранслятор" оприлюднили відео, на якому продемонстровано експеримент з залізобетоном, що використовується в атомних реакторах, передають Патріоти України.

Енергоблок захищає контейнмент – зовнішня оболонка зі стінами із залізобетону завтовшки до півтора метра. Повнорозмірного тесту не проводили, однак фрагмент стіни, типової для контейнменту, випробували.

У плиту із залізобетону запустили винищувач F-4 Phantom, який розігнався до швидкості 800 км/год. В результаті літак розлетівся в друзки, а залізобетонна плита лише трохи подряпалася. Після тесту максимальна глибина сліду на залізобетоні становила 60 міліметрів.

Таким чином дослідники переконалися, що зовнішню оболонка енергоблоку літаку пробити не вдасться.

Макрон запропонує світове перемир’я включно з Україною на час Олімпіади

понеділок, 15 квітень 2024, 15:58

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про свою ініціативу щодо припинення вогню в основних конфліктах, які тривають у світі, у тому числі у війні в Україні, на час проведення Олімпійських ігор та розраховує на допомогу лідера Китаю у цьому питанні,...

Нікуди не поділись: У Білорусі "вагнерівці" готують спецпризначенців для ДРГ на війну в Україні

понеділок, 15 квітень 2024, 15:56

У Білорусі завершилася восьма підготовка спецпризначенців під керівництвом найманців ПВК "Вагнер". Головним їх завданням буде робота на території України, передають Патріоти України. "За інформацією білоруського підпілля тут (у Білорусі - ред.) пройшов...