У США свій розрахунок: Офіцер армії Ізраїлю оцінив, чи реально підготувати пілотів ЗСУ на F-16 за 4 місяці

Майор резерву армії оборони Ізраїлю Віктор Верцнер заявив, що українські пілоти цілком можуть навчитися керувати винищувачами F-16 за чотири місяці, передають Патріоти України.

"18 місяців – це не терміни для досвідчених пілотів, це терміни для пілотів, які ніколи не літали, зокрема на реактивних винищувачах", – наголосив він в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Верцнер розповів, що в Ізраїлі для підготовки пілота виділяють 3 роки інтенсивного навчання з нуля. Терміни перекваліфікації на іншу модель літака становлять біля шести місяців.

"Це означає, що 18 місяців – це терміни навчання людей, які в усякому разі не літали на винищувачах. Наприклад, терміни перекваліфікації в Ізраїлі з однієї моделі літака на іншу, західних моделях літаків, це близько півроку. Тому, мені здається, якби це (підготовка українських пілотів за 4 місяці – ред.) не було реальним, то Вашингтон би не підтверджував такі терміни", – резюмував майор резерву армії оборони Ізраїлю.

Тепер не вийде "сухим з води": Cуд Нью-Йорка попередньо визнав Трампа винним у шахрайстві

середа, 27 вересень 2023, 8:33

Як пише Bloomberg, суд Нью-Йорка визнав, що колишній президент США Дональд Трамп міг скоїти шахрайство, пов’язане з перебільшенням своїх статків у фінансовій звітності з метою отримання більших і вигідніших кредитів. Суддя суду округу Мангеттен Артур Е...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 27 вересня

середа, 27 вересень 2023, 8:15

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.09.24 орієнтовно становлять: