У США вже третій штат заборонив Трампу брати участь у виборах президента

Колишнього президента США Дональда Трампа виключили з виборчих бюлетенів республіканських праймеріз в штаті Іллінойс. Таке рішення на підставі так званої "заборони заколотників", передбаченої 14-ю поправкою до Конституції ухвалив Суддя штату, повідомляє CNN.

Зазначається, що у Трампа є короткий період часу для подачі апеляції.

"Несподіване рішення, ухвалене в середу, з'явилося в той час, коли аналогічний антитрампівський позов з Колорадо перебуває на розгляді у Верховному суді США, який, як очікується, відхилить аргументи про те, що Трампу заборонено обіймати посаду президента", - повідомляє видання.

Окружний суддя Кук Трейсі Портер значною мірою покладалася на попередній висновок Верховного суду Колорадо, назвавши аргументацію штату Колорадо "переконливою".

Іллінойс став третім штатом, де Трампа викреслили з виборчих бюлетенів, після Колорадо і Мена. Але ці рішення були призупинені в очікуванні апеляції у справі Колорадо до Верховного суду США.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...