У США заарештували росіянина з українським прізвищем, котрий налагодив мережу з постачання підсанкційних товарів та технологій військового призначення до держави-агресора

У США заарештували громадянина Росії Максима Марченка. Йому звинуватили в шахрайстві, контрабанді та відмиванні грошей, повідомляєМіністерствл юстиції США.

Марченко використовував мережу підставних компаній, як частину закордонної контрабандної мережі для доставки в Росію американських технологій подвійного призначення з військовим застосуванням, пояснив помічник генпрокурора США Метью Олсен.

Росіянина також звинуватили у незаконній мережі закупівель, яка постачала мікроелектроніку військового класу кінцевим користувачам у Росії.

У відділі національної безпеки Мін'юсту заявили, що цей арешт підкріплює зобов'язання США протистояти російській агресії в Україні шляхом суворого дотримання американських законів про експортний контроль.

Великий удар: У Кремлі намагаються приховати паніку через крах Орбана, - ISW

середа, 15 квітень 2026, 8:03

Кремль намагається пменшити значення поразки чинного прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на парламентських виборах 12 квітня. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Аналітики зазначають, щ...

На концерт Кобзона повертається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 квітня

середа, 15 квітень 2026, 7:03

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.04.26 орієнтовно склали: