У США затримали екс-співробітника ФБР через зв'язок з російським олігархом

Правоохоронні органи США заарештували екс-співробітника ФБР через його зв'язки з російським олігархом Олегом Дерипаскою, який раніше потрапив під американські санкції, інформують Патріоти України.

За даними ABC News, йдеться про Чарльза Макгонігала, який був спеціальним агентом у внутрішній розвідці Бюро і займався контррозвідувальними операціями.

Його затримали в суботу вдень після прибуття в аеропорт Кеннеді, після подорожі екс-розвідника в Шрі-Ланку. Повідомляється, що Макгонігал намагався допомогти Дерипасці обійти американські санкції шляхом виключення його зі списку осіб, яких стосуються обмеження.

Макгонігал офіційно закінчив працювати у ФБР у 2018 році. За час своєї кар'єри він відзначився участю в розслідуванні про зв'язок передвиборної кампанії колишнього президента США Дональда Трампа 2016 року з Кремлем.

За даними ЗМІ, зв'язок між Макгонігалом та Дерипаскою уряд США виявив в рамках вивчення ділових відносин колишнього розвідника з особистим помічником олігарха.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...