У судді Князєва знайшли додаткові гроші, він дивно пояснив їх появу

Ексголова Верховного суду Всеволод Князєв знайшов пояснення знайденим у нього 0,5 млн доларів. Він каже, що ці гроші його друзів, а вдома він їх зберігав тимчасово, передають Патріоти України.

Всеволод Князєв підозрюється в отриманні хабаря в особливо великому розмірі. Під час слідчих дій у нього знайшли додаткові 0,5 млн доларів, які, за його словами, начебто належать його друзям, а сам він тимчасово їх зберігав.

"Це гроші моїх друзів, сім'ї бізнесменів перед виїздом за кордон ще до початку війни просили мене ці гроші зберегти. Це підтверджується відповідними доказами", - сказав у суді Князєв.

Він також додав, що пристави відібрали у нього телефон, тому зателефонувати до друзів він не можу. Сам Князєв розраховує, що на зв’язок з ним вийдуть представники його захисту.

"Після цього я очікую, що ця сім'я подаватиме відповідні процесуальні звернення", – підсумував Князєв.

Джерело: Укрінформ

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...