
Шестеро українських прикордонників, які охороняли кордон у Сумській області, потрапили в полон. Про те, що прикордонники нібито здалися в полон повідомив губернатор Курської області Росії Роман Старовойт, передають Патріоти України.
Він також опублікував відео того, як чоловік, імовірно один з полонених, «дає свідчення» росіянам.
Він говорить, що незадоволений ситуацією в Україні, зокрема процесом мобілізації, звинувачує посадовців у привласненні державних коштів та закликає «здаватися в полон». На формі чоловіка немає шевронів чи інших розпізнавальних знаків.
Громадське із посиланням на своє джерело повідомляє, що до взяття прикордонників в полон причетна диверсійно-розвідувальна група з Росії.
Видання Кордон.Медіа повідомило, що бійці, імовірно, потрапили в полон під час одного з бойових зіткнень з ворогом, захищаючи прикордоння.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...