У супроводі пісні "Вперед, Россия!": У Дагестані показали кадри "спецоперації" з перегону овець на пасовища (відео)

У міністерстві сільського господарства Республіки Дагестан (РФ) відзвітували про завершення перегону овець на літні пасовища. Цю процедуру провели у формі "спецоперації" – з відповідною символікою і під відповідний музичний супровід, інформують Патріоти України.

Дагестанське відомство в офіційному акаунті Telegram опублікувало відео із баранами, на шкурах яких намальовано російську свастику – літеру "Z". Саме такою "патріотичною" картинкою супроводжували у міністерстві розповідь про успішний перегін худоби.

Для музичного супроводу автори ролика обрали композицію Олега Газманова "Вперед, Росіє!". Барани на кадрах слухняно крокують у такт. Однак через деякий час мінсільгосп Дагестану видалив відео з "патріотичними" баранами. Та користувачі соцмережі встигли зберегти ролик і тепер активно його поширюють і коментують.

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...

Резніков розповів про шанси отримати бойові літаки західних розробок до весняного контрнаступу ЗСУ

середа, 29 березень 2023, 21:09

Для контрнаступу Україна використовуватиме вже наявну зброю і не чекатиме на постачання західних бойових літаків. Про це на брифінгу в Media Center Ukraine – Odesa заявив міністр оборони Олексій Резніков. "Для контрнаступу, звичайно, важливе панування ...