У супроводі пісні "Вперед, Россия!": У Дагестані показали кадри "спецоперації" з перегону овець на пасовища (відео)

У міністерстві сільського господарства Республіки Дагестан (РФ) відзвітували про завершення перегону овець на літні пасовища. Цю процедуру провели у формі "спецоперації" – з відповідною символікою і під відповідний музичний супровід, інформують Патріоти України.

Дагестанське відомство в офіційному акаунті Telegram опублікувало відео із баранами, на шкурах яких намальовано російську свастику – літеру "Z". Саме такою "патріотичною" картинкою супроводжували у міністерстві розповідь про успішний перегін худоби.

Для музичного супроводу автори ролика обрали композицію Олега Газманова "Вперед, Росіє!". Барани на кадрах слухняно крокують у такт. Однак через деякий час мінсільгосп Дагестану видалив відео з "патріотичними" баранами. Та користувачі соцмережі встигли зберегти ролик і тепер активно його поширюють і коментують.

Воєнком вирішив "всьо єму равно подихать!": У Магадані мобілізували чоловіка з другою стадією раку

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:46

У РФ під "часткову мобілізацію" потрапив онкохворий чоловік у ремісії. На його хворобу не звернули уваги і відправили з Магадану на військові збори. Дружина мобілізованого Олена розповіла, що 22 вересня її чоловік, 44-річний Олексій Шешенін отримав по...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:38

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02 по 03.10 орієнтовно становлять:. особового складу - близько 60430 (+320) осіб ліквідовано,. танків - 2380 (+3) од,. бойових броньованих машин - 4991 (+16) од,. артилерійських систем - 1405 (+0)...