
Свіжу "бавовну" підвезли до тимчасово окупованого Сватового. Вибух стався на автовокзалі, в якому отаборилися російські військові. Контрнаступ ЗСУ йде повним ходом. І хоч наші військові ще не звільнили Сватове на Луганщині, там і без них сталося чимало лиха у ворога, зазначають Патріоти України.
Глава ОВА Сергій Гайдай поділився у мережі промовистим фото. На ньому можна побачити автовокзал у Сватовому. Точніше те, що від споруди залишилося. До слова, не лише від неї, а й від окупантів.
А все тому, що приміщення використовували російські військові. Вони автовокзал обжили. Тепер же немає ані споруди, ані ворогів. Як зазначив Гайдай, залишилися хіба "двохсоті" та "трьохсоті". Відразу ж обмовимося, що достеменно невідомо, що стало причиною вибуху. Цілком імовірно, окупанти знову вирішили покурити біля боєкомплекту.

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...