
Свіжу "бавовну" підвезли до тимчасово окупованого Сватового. Вибух стався на автовокзалі, в якому отаборилися російські військові. Контрнаступ ЗСУ йде повним ходом. І хоч наші військові ще не звільнили Сватове на Луганщині, там і без них сталося чимало лиха у ворога, зазначають Патріоти України.
Глава ОВА Сергій Гайдай поділився у мережі промовистим фото. На ньому можна побачити автовокзал у Сватовому. Точніше те, що від споруди залишилося. До слова, не лише від неї, а й від окупантів.
А все тому, що приміщення використовували російські військові. Вони автовокзал обжили. Тепер же немає ані споруди, ані ворогів. Як зазначив Гайдай, залишилися хіба "двохсоті" та "трьохсоті". Відразу ж обмовимося, що достеменно невідомо, що стало причиною вибуху. Цілком імовірно, окупанти знову вирішили покурити біля боєкомплекту.

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...