
Свіжу "бавовну" підвезли до тимчасово окупованого Сватового. Вибух стався на автовокзалі, в якому отаборилися російські військові. Контрнаступ ЗСУ йде повним ходом. І хоч наші військові ще не звільнили Сватове на Луганщині, там і без них сталося чимало лиха у ворога, зазначають Патріоти України.
Глава ОВА Сергій Гайдай поділився у мережі промовистим фото. На ньому можна побачити автовокзал у Сватовому. Точніше те, що від споруди залишилося. До слова, не лише від неї, а й від окупантів.
А все тому, що приміщення використовували російські військові. Вони автовокзал обжили. Тепер же немає ані споруди, ані ворогів. Як зазначив Гайдай, залишилися хіба "двохсоті" та "трьохсоті". Відразу ж обмовимося, що достеменно невідомо, що стало причиною вибуху. Цілком імовірно, окупанти знову вирішили покурити біля боєкомплекту.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...