
Свіжу "бавовну" підвезли до тимчасово окупованого Сватового. Вибух стався на автовокзалі, в якому отаборилися російські військові. Контрнаступ ЗСУ йде повним ходом. І хоч наші військові ще не звільнили Сватове на Луганщині, там і без них сталося чимало лиха у ворога, зазначають Патріоти України.
Глава ОВА Сергій Гайдай поділився у мережі промовистим фото. На ньому можна побачити автовокзал у Сватовому. Точніше те, що від споруди залишилося. До слова, не лише від неї, а й від окупантів.
А все тому, що приміщення використовували російські військові. Вони автовокзал обжили. Тепер же немає ані споруди, ані ворогів. Як зазначив Гайдай, залишилися хіба "двохсоті" та "трьохсоті". Відразу ж обмовимося, що достеменно невідомо, що стало причиною вибуху. Цілком імовірно, окупанти знову вирішили покурити біля боєкомплекту.

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...