У свідомості Зеленського деякі люди апріорі повинні сидіти, - Георгій Тука

У президента Володимира Зеленського є прізвища людей, які мають сидіти і йому все одно є докази чи немає доказів у слідства. Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (2016-2019) Георгій Тука, передають Патріоти України.

"Зеленський, це ж його слоган: "Прийде весна – саджати будемо". І потім ці заяви щодо Порошенка, і що кожен ранок я зустрічаюся з правоохоронцями, на яких я не впливаю, як він сказав ВВС. Де посадки, коли посадите? Тобто цю людину абсолютно не цікавить: винна та або інша персона чи не винна. У нього у свідомості, у тій куцій малоросійській, апріорі вже є деякі люди, принаймні прізвища, які мають сидіти.

Немає значення, чи є докази, чи немає доказів у слідства – вони мусять сидіти. І, користуючись своєю посадою, він, звісно так і вибудовує стосунки між президентом і керівниками правоохоронних служб. Це стосується і МВС, і Генпрокуратури, і СБУ. Тому для мене в розвитку цих подій абсолютно нічого дивного немає", – заявив Тука.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:00

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України. . "Хороший маніфест, але та...

"Сергію, кого ти боїшся?": Як охороняють шоумена та політика Притулу (відео)

субота, 15 травень 2021, 17:57

«От прямо зараз в конференц-холі, де Сергій Притула проводить зустріч зі своїми прихильниками, його охороняє така кількість охорони, більше ніж Медведчука під Печерським судом. Сергію, кого ти боїшся», – написав журналіст Василь Крутчак на своїй сторін...