У свідомості Зеленського деякі люди апріорі повинні сидіти, - Георгій Тука

У президента Володимира Зеленського є прізвища людей, які мають сидіти і йому все одно є докази чи немає доказів у слідства. Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (2016-2019) Георгій Тука, передають Патріоти України.

"Зеленський, це ж його слоган: "Прийде весна – саджати будемо". І потім ці заяви щодо Порошенка, і що кожен ранок я зустрічаюся з правоохоронцями, на яких я не впливаю, як він сказав ВВС. Де посадки, коли посадите? Тобто цю людину абсолютно не цікавить: винна та або інша персона чи не винна. У нього у свідомості, у тій куцій малоросійській, апріорі вже є деякі люди, принаймні прізвища, які мають сидіти.

Немає значення, чи є докази, чи немає доказів у слідства – вони мусять сидіти. І, користуючись своєю посадою, він, звісно так і вибудовує стосунки між президентом і керівниками правоохоронних служб. Це стосується і МВС, і Генпрокуратури, і СБУ. Тому для мене в розвитку цих подій абсолютно нічого дивного немає", – заявив Тука.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...