У Сибіру місцеві підпільники зірвали постачання техніки на Авдіївський напрямок (відео)

Російські підпільники підірвали трансформаторну підстанцію на Свердловській залізниці в Тюмені. Цим сполученням загарбники збиралися переправляти військову техніку на Авдіївський напрямок.

Озброєння вантажили для підтримки окупаційних військ неподалік Авдіївський. Але постачання затримано принаймні на деякий час.

Відео з палаючим обладнанням опублікували російські підпільники з руху “Движение “Свобода России”, які називають себе “свідомими росіянами”. Зазначається, що внаслідок події потяги з військовим вантажем залишилися заблокованими, призупинивши постачання до зони бойових дій.

"Надзвичайно жорстока атака": Під час удару по Харкову та Люботину окупанти випустили одразу 15 ракет

четвер, 23 травень 2024, 12:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час удару РФ по Харкову та Люботину Харківської області у четвер, 23 травня, країна-агресорка випустила одразу 15 ракет. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. «Надзвичайно жорст...

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...