​У системі кураторства над окупованим Донбасом серйозні зміни: Українська розвідка розповіла, що відбувається з візаві Єрмака - Козаком

У системі російського кураторства над окупованими територіями сходу України відбулися істотні зміни. Про це в матеріалі для ZN.UA пише глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк, зазначають Патріоти України.

"Після відставки Владислава Суркова доступ до вуха нового куратора проєкту "СРСР 2.0" Дмитра Козака отримав ідеолог "русского мира" Костянтин Затулін, який нашіптує Козаку ідею покласти в основу російської стратегії на українському напрямку "грузинську або молдавську модель", - пише Кондратюк.

За його словами, Затулін налаштовує Козака вести довгі переговори і за можливості створити модель, в якій Донбас був би фактично незалежним, але при цьому залишався в складі України і міг впливати на рішення центральної влади.

"Сподіваюся, що до цього часу американці втомляться нею займатися, втомляться кидати ресурси в цю топку, махнуть рукою і повалять якогось націоналіста, і прийде більш-менш помірний режим. Дочекатися його еволюції та побудувати з ним стосунки", - цитує Кондратюк слова Затуліна.

Не кум Х...йла: Оксана Марченко розказала, хто носить її на руках (відео)

неділя, 28 лютий 2021, 19:44

Дружина одіозного політика презентувала новий трейлер свого авторського проекту «Паломница». Телеведуча-мільярдер Оксана Марченко назвала дату виходу свого телевізійного авторського проєкту «Паломница». Марченко, яка є дружиною просійського політика Ві...

З архіву ПУ. Туреччина потужно мститься за вбитих росіянами бійців: Авіація всю ніч бомбардувала позиції асадитів й вагнерівців в Ідлібі, ворог несе шалені втрати (відео)

неділя, 28 лютий 2021, 19:30

З'явились кадри знищених колон бойової техніки та живої сили противника. Турецька армія і до 27 лютого відповідала 10-20 вбитими асадівцями за кожного загиблого бійця у Сирії. ЗС Туреччини в ніч на 28 лютого 2020 року завдали серію масованих ударів по ...