У Таллінні розклеїли листівки, де Орбана порівнюють із Гітлером (фото)

У столиці Естонії з’явилися кілька листівок, на яких зображено прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з вусами німецького диктатора Адольфа Гітлера й червоною свастикою на лобі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на RTL.

Уперше фотографії листівок з’явилися на онлайн-форумі Reddit. Стверджується, що їх можна було побачити на кількох площах Таллінна й навіть на будівлі угорського посольства – ними обклеїли герб країни.

На листівках, окрім Орбана в образі Гітлера, міститься такий текст (де Орбана, ймовірно, помилково названо "президентом" Угорщини), після якого вміщене посилання на сайт правозахисної організації Human Rights Watch:

"Це Віктор Орбан, президент Угорщини. Йому подобається російське вторгнення в Україну і, оскільки йому подобаються мертві українці, він розпорядився звести російську АЕС у своїй країні. УГОРЩИНА Є КОЛАБОРАНТОМ РОСІЇ ТА НЕ ПОВИННА БУТИ ЧЛЕНОМ ЄС. Прошу виявити естонські цінності і сказати Угорщині, що вона більше не може купувати російські енергоносії, які фінансуються кров'ю українського народу". Угорська влада поки не коментувала розміщені в Таллінні плакати.


ЗСУ можуть провести ще одну масштабну операцію до весни: Польський військовий експерт озвучив прогноз

четвер, 8 грудень 2022, 8:36

Протягом найближчих кількох місяців Збройні сили України можуть провести ще одну масштабну операцію зі звільнення територій від російських окупантів. Йдеться про ймовірні великі успіхи ще до настання весни, передають Патріоти України. Українські військ...

У ЗСУ пояснили, чи можуть мобілізованих без військового досвіду відправити на передову

четвер, 8 грудень 2022, 7:57

У Збройних силах України розповіли, скільки часу навчають мобілізованих без військового досвіду.Про це розповів начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, передають Патріоти України. Горбач наголосив, що наса...