"У того тиск, в іншого кашель": Окупант поскаржився на погану якість нової партії "мобіків". Перехоплення

Російські окупанти незадоволені "якістю" поповнення з "мобілізованих" мешканців окупованої Донеччини. Незважаючи на те, що на війну проти України набрали відносно молодих чоловіків, багато з них мають значні проблеми зі здоров'ям передають Патріоти України.

Військкомати на окупованій частині Донецької області "гребуть" чоловіків без розбору – воювати відправляють і тих, хто страждає від хронічних захворювань, і тих, у кого переламані кінцівки, при цьому воювати новоспечені "громадяни РФ" не бажають. Про це окупанти говорять між собою у перехопленій розмові, запис якої OBOZREVATEL отримав від власних джерел у правоохоронних органах.

Судячи зі скарг одного з окупантів, незважаючи на те, що свіже поповнення складається з відносно молодих чоловіків, у багатьох з них – серйозні проблеми зі здоров'ям. Він заявляє, що користі від таких "мобіків" не буде жодної.

"Старих немає, коротше, ну, такі як би, в основному, бл*дь, всі молоді. Ну зараз ось, бл*дь, шикування, я їх вишикував, перераховував – почалося, бл*дь: в одного перд*ж, у третього кашель, бл*дь. Один, коротше, з поламаним "веслом" (рукою. - Ред.) у мене тут бродить, бл*дь, теж, нах*й, троє, бл*дь, за списком у мене, бл*дь, хворих, коротше, взагалі їх нах*й у мене зі мною нема, бл*дь. Ну такі, бл*дь: у одного тиск, у третього чхання бл*дь, вже, коротше, почалося, бл*дь", - обурюється поганою "якістю" поповнення окупант.

Судячи з розмови, саме таких людей "мобілізували" через окупаційні військкомати на захопленій Росією частині Донецької області, зокрема в окупованих з 2014 року Ясинуватій, Макіївці та Донецьку.

"Роки, коротше, починаючи там, ну 86-й, 88-й, зрозумів, там 91-ий є, є навіть один 99-го, зрозумів, роки, бл*дь, випуску, бл*дь. Такі там, молоді всі", - обговорюють між собою окупанти.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...