У той час, коли в місті немає води та електрики: Окупанти змінюють дороговкази у Маріуполі (фото)

У Маріуполі Донецької області російські загарбники змінюють дороговкази. Про це повідомляють у Маріупольській міській раді, передають Патріоти України.

"Окупанти зруйнували наше місто, вбили 20 тисяч людей, а тепер змінюють дороговкази. Люди зі своїми проблемами почекають. Тим часом в Маріуполі Середньовіччя", - йдеться у повідомленні.

У міськраді підкреслюють, що наразі у місті немає електроенергії та нормального зв'язку. Місцеві жителі не мають води, достатньої кількості їжі та медикаментів. "Маріуполь – був, є та буде українським містом. Щоб там росіяни собі не фантазували…", - зазначається у повідомленні.

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...

Путін не зупиниться? У НАТО отримали розвіддані про можливі провокації Росії проти країн Балтії

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:56

Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...