
"Окупанти зруйнували наше місто, вбили 20 тисяч людей, а тепер змінюють дороговкази. Люди зі своїми проблемами почекають. Тим часом в Маріуполі Середньовіччя", - йдеться у повідомленні.
У міськраді підкреслюють, що наразі у місті немає електроенергії та нормального зв'язку. Місцеві жителі не мають води, достатньої кількості їжі та медикаментів. "Маріуполь – був, є та буде українським містом. Щоб там росіяни собі не фантазували…", - зазначається у повідомленні.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....