У той час, коли в місті немає води та електрики: Окупанти змінюють дороговкази у Маріуполі (фото)

У Маріуполі Донецької області російські загарбники змінюють дороговкази. Про це повідомляють у Маріупольській міській раді, передають Патріоти України.

"Окупанти зруйнували наше місто, вбили 20 тисяч людей, а тепер змінюють дороговкази. Люди зі своїми проблемами почекають. Тим часом в Маріуполі Середньовіччя", - йдеться у повідомленні.

У міськраді підкреслюють, що наразі у місті немає електроенергії та нормального зв'язку. Місцеві жителі не мають води, достатньої кількості їжі та медикаментів. "Маріуполь – був, є та буде українським містом. Щоб там росіяни собі не фантазували…", - зазначається у повідомленні.

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...

Куля в голову: У Курській області загинув російський строковик після відмови підписати контракт

четвер, 25 червень 2026, 8:30

У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....