У Труби серйозні проблеми: Проти екс-глави ДБР відкрили кримінальну справу (документ)

У Генеральній прокуратурі України прийняли рішення відкрити провадження проти колишнього керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби. Про це у себе в Facebook повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

Він вказав, що Труба в даний момент підозрюється в двох правопорушення - втручання в роботу правоохоронних органів і розголошення даних про слідство. Подібні правопорушення можуть каратися штрафом, виправними роботами, або терміном ув'язнення за сукупністю порушень до року.

Гончаренко наголосив, що про розслідування щодо дій Труби йому стало відомо після депутатського запиту до прокуратури. Справу доручено Головному слідчому управлінню Національної поліції України.

"Записи з кабінету Труби, які були оприлюднені, доводять, що екс-керівник відомства неодноразово і цинічно порушував закон. У цьому випадку просто звільнення з посади - недостатньо. Вважаю, що неупереджене розслідування дій Труби та інших фігурантів - це справа честі для правоохоронців", - написав депутат.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Постарів та змарнів: Хворий путініст Міхалков вразив зовнішнім виглядом після реанімації (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 22:52

Російський актор і режисер Нікіта Міхалков, який підтримав вбивства мирних українців, нещодавно опинився на межі смерті. На початку січня 2023 року він потрапив до лікарні з коронавірусом, після чого стан 77-річного чоловіка почав стрімко погіршуватися...