"У Трускавці було не навчання": Політолог розповів, навіщо Зеленський влаштував тренінг для "слуг народу"

Головною небезпекою для президента зараз є підкуп нових депутатів олігархами і залучення їх в свою орбіту впливу.

Тренінг в Трускавці для новообраних народних депутатів від партії «Слуга народу» був насправді їх «психологічним накачуванням» з боку оточення президента України Володимира Зеленського. Таку думку висловив відомий політолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

«У Трускавці було не навчання - тому що навчити чогось за тиждень неможливо. У Трускавці було психологічне накачування і створення команди: побудова субординації і ланцюжків відповідальності, позначення меж дозволеним і обов'язковим», - вважає він.
За його словами, головною небезпекою для Зеленського зараз є підкуп нових депутатів олігархами і залучення їх в свою орбіту впливу. «Головна небезпека для "Слуги народу" і Зеленського на даний момент: швидка скупка депутатів олігархами. Це відразу унеможливить будь-які зміни, якщо вони дійсно планувалися. І таке накачування - це один з інструментів для недопущення "скупки голосів в роздріб», - заявив Голобуцький.


Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...