"У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим - це Україна! Разом протистоятимемо російській агресії": Байден потужно виступив з нагоди 7-ї річниці початку окупації півострову

Президент США Джо Байден заявив про підтримку України у її протистоянні з РФ, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні сім років тому Росія порушила міжнародне право, норми, за якими сучасні країни взаємодіють одна з одною, а також суверенітет і територіальну цілісність сусідки України, коли вторглася в Крим", - йдеться у заяві президента США, опублікованій на сайті Білого дому.

За словами Байдена, сьогодні Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну та її союзників та партнерів, як і з самого початку конфлікту.

"У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим - це Україна", - наголосив президент США.

Він наголосив, що США не визнають і ніколи не визнають анексію півострова.

"Ми будемо виступати разом з Україною проти агресивних дій Росії. Ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб притягнути Росію до відповідальності за її зловживання та агресію в Україні", - йдеться у заяві.

Також президент США згадав про Революцію гідності, в ході якої "український народ зіткнувся на Майдані зі снайперським вогнем і силовиками та вимагав нового початку для своєї країни".

"Сполучені Штати все ще вірять в обіцянку України, і ми підтримуємо всіх, хто працює над мирним, демократичним та процвітаючим майбутнім своєї країни", - заявив Байден.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...