У Туреччині скасували концерт проросійської піаністки Валентини Лисиці, яка виступала в окупованому Маріуполі

У Стамбулі скасували виступ піаністки Валентини Лисиці через підтримку війни в Україні. Колаборантка, яка народилася в Києві, активно підтримувала війну на Донбасі і навіть отримала паспорт так званої "ДНР". Про скасування концерту Лисиці в Мережі повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар, передають Патріоти України.

"Виступ так званої артистки Валентини Лисиці у Стамбулі скасовано. Щойно отримав офіційного листа від турецької сторони. Дана особа, яка публічно набула псевдогромадянство однієї із окупованих територій України, нещодавно зіграла "концерт" в Маріополі на тлі обстрілів "Азовсталі" та відкрито підтримує Росію у війні проти України, не буде представлена на престижних музичних заходах в Туреччині", - написав посол.

Він додав, що в цьому конкретному випадку культура не може бути поза політикию, тим паче що її країна-агресор використовує у пропаганді та виправданні своїх злочинів.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...