У Туреччині збудували корпус корвета "Гетьман Іван Мазепа" для ВМС України (фото)

У столиці Туреччини на верфі RMK Marine побудували корпус майбутнього флагмана Військово-морських сил ЗСУ — Гетьман Іван Мазепа. Про це повідомляє портал TurDef, передають Патріоти України.

Зараз майбутній корвет перебуває в сухому доці. На його борт уже нанесли назву Гетьман Іван Мазепа і номер F 211.

18 серпня президент України Володимир Зеленський присвоїв корвету класу Ada, що будується у Туреччині для Військово-морських сил ЗСУ, ім'я гетьмана Івана Мазепи.

Ada — тип ракетних корветів, розроблених для ВМС Туреччини. Судна такого класу призначені як для патрулювання у відкритому морі, так і для протичовнових операцій.

Водночас у їхній конструкції передбачені принципи стелс-технологій. Проєкт по будівництву двох суден такого типу для України розпочався у 2021 році. За домовленостями корвети мають увійти до складу ВМС ЗСУ у 2024-му.

Як розповіли у командуванні ВМС, на зазначених корветах будуть розміщені:

  • комплекси ППО малої дальності;
  • сучасна система бойового керування;
  • навігація;
  • радіолокаційна станція;
  • гідролокатор для пошуку та виявлення підводних човнів;
  • система РЕБ тощо.

Складний період може тривати і 3 місяці, але перелом війни вже настав, - Данілов

субота, 28 січень 2023, 9:03

Предбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко, проте перелом у війні вже пройдений. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода". "На жаль, сьогодні сказати точну дат...

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.