"У вас взагалі, Саш, нікого не лишилось майже": ГУР перехопило розмову з окупованої території про втрати армії Росії

Російська Федерація продовжує нести великі втрати в Україні. Військовослужбовці країни-окупанта обурюються через ставлення до них керівництва та відсутність боєприпасів, передають Патріоти України.

Військова розвідка України перехопила телефонну розмову цивільної жінки з окупованої території про те, що "в них нічого не залишилось і немає з чим воювати". Відповідний аудіозапис оприлюднили в ГУР.

"У вас взагалі, Саш, нікого не лишилось майже. Це взагалі. В групі "Єльні" пишуть, все шукають, шукають своїх мужиків. Грек якійсь, Патя, Зять. Не пам’ятаю, як прізвище, ім’я, по-батькові. Он сьогодні тільки писали. З січня зв’язку немає", – зазначає вона у перехопленому відео.

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...