У вбитих були зв'язані руки: У Карабасі знайдено братську могилу часів війни 1990-х років (фото)

У звільненому від окупації у 2020 році селі Еділлі Ходжавендського району Азербайджану виявлено масове поховання. Судячи зі знайдених тут фрагментів речей і одягу, в могилі поховані військовослужбовці. Про це повідомляє Аaljazeera, передають Патріоти Украни.

Зокрема, там виявлені останки 12 осіб, руки і ноги яких були зв'язані дротом. Попередній огляд останків дозволяє говорити про те, що їх піддавали тортурам. У всіх руки поверх голів, на кістках простежуються сліди пошкоджень і травм. Переломи кісток черепів свідчать про нанесення ударів по ним тупим предметом.

За словами директора Об'єднання судово-медичної експертизи та патологічної анатомії Міністерства охорони Здоров'я Азербайджану Адалата Гасанова, виявлене масове поховання в селі Еділлі вже третє за рахунком. До цього були знайдені останки 25 осіб.

"Після ексгумації цих останків у відповідному порядку розкопки будуть продовжені. Під ними також можуть перебувати ще останки", - сказав він.

Омбудсмен Азербайджану Сабіна Алієва заявила, що ймовірно, виявлені останки належать азербайджанцям, які зникли безвісти під час Першої Карабаської війни і доля яких досі невідома. Незважаючи на неодноразові заклики вірменська сторона відмовляється надати інформацію про долю цих людей, а також про місця масового поховання азербайджанців, щоб приховати від світової спільноти скоєні нею військові злочини.

Нагадаємо, ще одне масове поховання азербайджанців в селі Еділлі було виявлено в лютому цього року. За фактом виявлення на території села Еділлі Ходжавендського району масового поховання у військовій прокуратурі Азербайджану порушено кримінальну справу за статтями 115.4, 120.2.1, 120.2.7 і 120.2.12 Кримінального кодексу.


"Нормально так жахнуло": У окупованому Криму біля аеродрому в Джанкої чути сильні вибухи (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 22:00

У тимчасово окупованому Джанкої 20 березня біля аеродрому пролунало кілька вибухів. Про це пишуть в соцмережах місцеві жителі та повідомляє телеграм-канал "Миколаївський Ваньок", передають Патріоти України. Повідомляється, що місцеві чули кілька вибухі...

У ГУР Міноборони розповіли, що відомо про постачання китайської зброї до Росії

понеділок, 20 березень 2023, 21:43

Українська розвідка не має інформації про будь-які постачання китайської зброї до Росії. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, українська розвід...