У вбитих були зв'язані руки: У Карабасі знайдено братську могилу часів війни 1990-х років (фото)

У звільненому від окупації у 2020 році селі Еділлі Ходжавендського району Азербайджану виявлено масове поховання. Судячи зі знайдених тут фрагментів речей і одягу, в могилі поховані військовослужбовці. Про це повідомляє Аaljazeera, передають Патріоти Украни.

Зокрема, там виявлені останки 12 осіб, руки і ноги яких були зв'язані дротом. Попередній огляд останків дозволяє говорити про те, що їх піддавали тортурам. У всіх руки поверх голів, на кістках простежуються сліди пошкоджень і травм. Переломи кісток черепів свідчать про нанесення ударів по ним тупим предметом.

За словами директора Об'єднання судово-медичної експертизи та патологічної анатомії Міністерства охорони Здоров'я Азербайджану Адалата Гасанова, виявлене масове поховання в селі Еділлі вже третє за рахунком. До цього були знайдені останки 25 осіб.

"Після ексгумації цих останків у відповідному порядку розкопки будуть продовжені. Під ними також можуть перебувати ще останки", - сказав він.

Омбудсмен Азербайджану Сабіна Алієва заявила, що ймовірно, виявлені останки належать азербайджанцям, які зникли безвісти під час Першої Карабаської війни і доля яких досі невідома. Незважаючи на неодноразові заклики вірменська сторона відмовляється надати інформацію про долю цих людей, а також про місця масового поховання азербайджанців, щоб приховати від світової спільноти скоєні нею військові злочини.

Нагадаємо, ще одне масове поховання азербайджанців в селі Еділлі було виявлено в лютому цього року. За фактом виявлення на території села Еділлі Ходжавендського району масового поховання у військовій прокуратурі Азербайджану порушено кримінальну справу за статтями 115.4, 120.2.1, 120.2.7 і 120.2.12 Кримінального кодексу.


Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...