"У Велику вітчизняну війну ніхто не питав про зарплату": Директор заводу в РФ закликав працювати безкоштовно

Робітники компресорного заводу у російському Єкатеринбурзі розпочали страйки. Підприємство виконує оборонне замовлення Кремля, але не платить працівникам. Директор заводу вже оголосив співробітникам, що зарплат немає "через санкції", а також нагадав їм про часи Другої світової війни, коли "ніхто не питав про зарплату", передають Патріоти України.

Керівник Уральського компресорного заводу Денис Тасаков закликав працівників, що страйкують, "одуматися", пише місцеве агентство новин ЄАН. Вибачатися перед співробітниками, що залишилися без засобів до існування, Тасаков не став.

"Багато підприємств, з якими ми співпрацюємо, потрапили під санкції, у них зависли гроші в санкційних банках на спецрахунках... Я хотів би, щоб люди схаменулися. Я ні перед ким не хочу вибачатися, тому що всі повинні розуміти ситуацію. У Велику вітчизняну війну ніхто не питав про зарплату, а у нас держоборонзамовлення, і воно зараз під загрозою зриву... А зараз усі такі розумні стали, страйки у нас!.. Хоча не виходить на роботу 50 осіб , а колектив – 370", – сказав Тасаков.

Тасаков при цьому пригрозив, що ті, хто страйкує, не отримають повні виплати. Підприємство все ще не видало зарплати частково за квітень та травень.

Слідчий комітет РФ навіть порушив кримінальну справу за фактом невиплати зарплати на заводі. За версією слідства, керівництво підприємства з квітня понад два місяці не виплачувало зарплату більш ніж 300 працівникам. Загальний розмір заборгованості перевищив 20 млн рублів (майже 11 млн грн.).

Штурмовики та багатоцільові гелікоптери ЗСУ завдали п’ять авіаударів по скупченню ворожої сили та військової техніки на півдні України

вівторок, 28 червень 2022, 5:47

Як повідомляє ОК "Південь", у Снігурівському, Криворізькому та Бериславському районах українська авіація завдала 5 ударів по скупченню ворога і його техніки. Дослівно: "Противник продовжує інженерне укріплення рубежів оборони, ракетно-артилерійські обс...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...