
В Офісі президента України (ОП) допустили передачу мирних пропозицій Кремлю через посередників. Про це заявив радник глави ОП Михайло Подоляк в ефірі єдиного телемарафону, передають Патріоти України.
Водночас радник наголосив, що єдиний спосіб розпочати переговори — це виведення російських військ із території України. Припинення вогню РФ використовує лише для накопичення сил і початку чергової фази протистояння, переконаний він.
Подоляк нагадав, що аналогічну схему з передачі ініціатив застосовували під час укладення "зернової угоди". Радник глави ОП Подоляк дав зрозуміти, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який поїхав до Москви на зустріч із російським президентом Володимиром Путіним, не підходить на роль посередника.
"Будь-яка країна, яка серйозно налаштована на певну роботу, не буде публічно виходити і говорити банальні речі. Коли кажуть, що "ми за негайне припинення вогню", значить країна не готова до місії посередництва. У великих війнах це зовсім іншого роду робота", — окреслив позицію Подоляк.
Треба абсолютно точно розуміти, хто жертва, а хто — агресор у війні, а також які концептуальні основи міжнародного права порушено, підсумував він.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...