У Верховній Раді пропонують позбавляти громадянства державних зрадників

До Верховної Ради України надійшов законопроєкт, який пропонує позбавляти громадянства державних зрадників. Відповідний проєкт закону надійшов до українського парламенту в четвер, 9 червня. Про це йдеться на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Законопроєкт пропонує внести зміни до статті 111 Кримінального кодексу України щодо позбавлення громадянства України за державну зраду. Його автором є депутат Сергій Кузьміних.

"Абзац другий частини другою викласти у такій редакції: "караються позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна та позбавленням винних осіб громадянства України". Доповнити статтю приміткою такого змісту: "Примітка. У цій статті під позбавленням громадянства України слід розуміти припинення правового зв’язку між фізичною особою і Україною, що знаходить свій вияв у їх взаємних правах та обов’язках відповідно до підстав та порядку передбачених Законом України "Про громадянство України", - йдеться у проєкті закону.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...