У Верховній Раді пропонують позбавляти громадянства державних зрадників

До Верховної Ради України надійшов законопроєкт, який пропонує позбавляти громадянства державних зрадників. Відповідний проєкт закону надійшов до українського парламенту в четвер, 9 червня. Про це йдеться на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Законопроєкт пропонує внести зміни до статті 111 Кримінального кодексу України щодо позбавлення громадянства України за державну зраду. Його автором є депутат Сергій Кузьміних.

"Абзац другий частини другою викласти у такій редакції: "караються позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна та позбавленням винних осіб громадянства України". Доповнити статтю приміткою такого змісту: "Примітка. У цій статті під позбавленням громадянства України слід розуміти припинення правового зв’язку між фізичною особою і Україною, що знаходить свій вияв у їх взаємних правах та обов’язках відповідно до підстав та порядку передбачених Законом України "Про громадянство України", - йдеться у проєкті закону.

"Це було б несправедливо": Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни

четвер, 8 червень 2023, 16:30

Президент України Володимир Зеленський вперше розповів, де перебувають його діти – 18-річна донька Олександра та 10-річний син Кирило, передають Патріоти України. Очільник країнипоспілкувався з журналістами німецької газети Bild і чесно відповів на зап...

ЗСУ відкинули окупантів біля Бахмута! Звільнено ще понад 2 квадратних км за добу

четвер, 8 червень 2023, 16:28

За останню добу Третя штурмова бригада звільнила від окупантів на Бахмутському напрямку понад 2 квадратних км, передають Патріоти України з посиланням на Telegram підрозділа. Мова йде про територію обсягом - 1.8 км вздовж фронтової лінії, та 1.2 км у ...