У військ Путіна великі проблеми з кадрами: У ISW розповіли, як у Шойгу хочуть вирішити питання

Участь у війні проти України в лавах окупаційних військ Російської Федерації беруть іноземні "добровольці". Зокрема, найманці служать у підрозділах повітряно-десантних військ країни-агресора. На це звернув увагу Інститут вивчення війни (ISW). Звіт на 3 жовтня було опубліковано на сайті американського аналітичного центру, передають Патріоти України.

В ISW заявили, що РФ продовжує вербувати іноземних "добровольців" для служби у "відносно елітних, але, ймовірно, деградувалих російських повітряно-десантних підрозділах". Йдеться про угруповання, які зазнали значних втрат під час "СВО".

Інститут вивчення війни вказав на повідомлення одного із пропагандистських військкорів від 3 жовтня. Росіянин підтвердив, що у ПДВ держави-агресора служать "добровольці" з Непалу.

ISW раніше повідомляв, що громадяни Куби, за повідомленнями з відкритих джерел, служать у російській 106-й дивізії ПДВ.

Незважаючи на нестачу кадрів, міністр оборони Росії Сергій Шойгу продовжує стверджувати, що нові призовники не будуть спрямовуватися на війну проти України. Також Шойгу похвалив зусилля з набору військових-"добровольців".

Осінній призов розпочався у РФ 1 жовтня 2023 року. Відповідно до заяв, російська армія набере загалом 130 000 військовослужбовців.

Шойгу запевняє, що призовники з тимчасово окупованих регіонів України не будуть задіяні у війні. Водночас український уряд продовжує повідомляти про спроби Росії змусити українців на ТОТ служити в російській армії. Також наших громадян агітують воювати проти рідної країни.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...