У військах РФ наростають панічні настрої - збільшилася кількість випадків дезертирства і самокаліцтв, - Маляр

У російських бойових лавах продовжують наростати занепадницькі настрої. Окупанти, налякані втратами не лише техніки, а й особового складу, дедалі частіше дезертують, а також займаються самокаліченням, щоб уникнути відправлення на лінію фронту, передають Патріоти України.

Про це повідомила заступниця глави Міноборони Ганна Маляр на своєму Telegram-каналі. Особливо наростає небажання воювати в Україні в тих підрозділів, які проходили навчання на території Білорусі.

"На початку цього місяця вони були передислоковані на полігони Нижньогородської області, Краснодарського краю РФ для подальшого відновлення втрат підрозділів окупаційних військ, які намагаються уникнути потрапляння в райони ведення бойових дій. Є підтверджені факти збільшення дезертирства, самовільного залишення військових частин, ухилення від виконання наказів, самокаліцтва, щоб уникнути відправлення на територію України", – зазначила чиновниця.

У зв'язку з цим командири російських батальйонів змушені йти на крайні заходи і в найкращих традиціях "дідів" змушувати їх воювати погрозами. Втім, сильно це ситуацію не змінює. "Однак погрози ув'язненням та розстрілами малоефективні та ще більше демотивують особовий склад окупаційних підрозділів", – сказала Маляр.

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...