
У російських бойових лавах продовжують наростати занепадницькі настрої. Окупанти, налякані втратами не лише техніки, а й особового складу, дедалі частіше дезертують, а також займаються самокаліченням, щоб уникнути відправлення на лінію фронту, передають Патріоти України.
Про це повідомила заступниця глави Міноборони Ганна Маляр на своєму Telegram-каналі. Особливо наростає небажання воювати в Україні в тих підрозділів, які проходили навчання на території Білорусі.
"На початку цього місяця вони були передислоковані на полігони Нижньогородської області, Краснодарського краю РФ для подальшого відновлення втрат підрозділів окупаційних військ, які намагаються уникнути потрапляння в райони ведення бойових дій. Є підтверджені факти збільшення дезертирства, самовільного залишення військових частин, ухилення від виконання наказів, самокаліцтва, щоб уникнути відправлення на територію України", – зазначила чиновниця.
У зв'язку з цим командири російських батальйонів змушені йти на крайні заходи і в найкращих традиціях "дідів" змушувати їх воювати погрозами. Втім, сильно це ситуацію не змінює. "Однак погрози ув'язненням та розстрілами малоефективні та ще більше демотивують особовий склад окупаційних підрозділів", – сказала Маляр.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...