
У російських бойових лавах продовжують наростати занепадницькі настрої. Окупанти, налякані втратами не лише техніки, а й особового складу, дедалі частіше дезертують, а також займаються самокаліченням, щоб уникнути відправлення на лінію фронту, передають Патріоти України.
Про це повідомила заступниця глави Міноборони Ганна Маляр на своєму Telegram-каналі. Особливо наростає небажання воювати в Україні в тих підрозділів, які проходили навчання на території Білорусі.
"На початку цього місяця вони були передислоковані на полігони Нижньогородської області, Краснодарського краю РФ для подальшого відновлення втрат підрозділів окупаційних військ, які намагаються уникнути потрапляння в райони ведення бойових дій. Є підтверджені факти збільшення дезертирства, самовільного залишення військових частин, ухилення від виконання наказів, самокаліцтва, щоб уникнути відправлення на територію України", – зазначила чиновниця.
У зв'язку з цим командири російських батальйонів змушені йти на крайні заходи і в найкращих традиціях "дідів" змушувати їх воювати погрозами. Втім, сильно це ситуацію не змінює. "Однак погрози ув'язненням та розстрілами малоефективні та ще більше демотивують особовий склад окупаційних підрозділів", – сказала Маляр.
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...